VALODU CENTRS “PYGMALION”

JAUNUMI

 

02.02.2018  Notiek reģistrēšanās intensīvajam angļu valodas kursam ar NVA kuponiem!

02.02.2018  Aicinam pieteikties INTENSĪVAJAM ANGĻU valodas kursam - nodarbības katru dienu no rītiem!

03.02.2018  IELTS/TOEFL sagatavošanas kursa sākums - 05. martā.

03.02.2018  9. un 12. klases skolniekiem - speciālie sagatavošanas kursi angļu valodas un latviešu valodas eksāmeniem!


Informācija par kursiem pieaugušajiem un bērniem pieejama sadaļā "Tuvākie kursi" vai zvanot uz biroju (tel.nr. 26178545, 67225322)

 "Pygmalion" valodu centrs realizē projektu “Latviešu valoda mūs vieno!” Latvijas valsts budžeta finansētajā programmā.“ Latviešu valodas apguve” 2017. – 2018. gadā sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu. Kursa ilgums 3 mēneši (102 akadēmiskās stundas; nodarbības 3 (trīs) reizes nedēļā pa 3 akad. st.). Informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu. Par šīs informācijas saturu atbild SIA „Pygmalion”. Reģistrācija kursiem 2018. gadā ir noslēgusies.

index.png

 Valodu centrs “Pygmalion”piedalās projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”.

Vairāk par projektu ...

Kampanas viz

  NVA kursi:

Aicinām pieteikties KURSIEM darba meklētājiem un bezdarbniekiem sekojošās programmās:

Valodu kursi (dažādiem līmeņiem) - Angļu valoda, Biznesa Angļu valoda, Vācu valoda, Franču valoda, Krievu valoda, Zviedru valoda;
Datorzinības (bez priekšzināšanām) un Datorzinības (ar priekšzināšanām);
Datorprasmes (ar ECDL sertifikāciju); 
Darbs ar biroja programmatūras pakotni OpenOffice;


No 2017.g. 17. jūlija, valodu centrs Pygmalion turpmāk atradīsies Z.A.Meierovica bulvārī 18, 2.stāvā (pretī Brīvības piemineklim, pie McDonald's). Esiet laipni gaidīti mūsu jaunajās telpās!

 

Madrese

 

 

PAR MUMS

Valodu centrs PYGMALION tika dibināts 2003. gadā. Tā ir valsts akreditēta izglītības iestāde ar plašu licencēto valodu programmu klāstu bērniem, pieaugušajiem un korporatīvajiem klientiem.

Mēs nodarbojamies tikai ar svešvalodu apmācību un uzskatām, ka darām to profesionāli. Mūsu valodu centrā tiek piedāvāti kvalitatīvi, uz rezultātu orientēti valodu kursi. 14 gadu darbības laikā vairāk nekā 14 000 pateicīgu klientu ir sasnieguši izvirzītos mērķus, apgūstot angļu, spāņu, franču, itāļu, vācu, zviedru, krievu un latviešu valodas kopā ar mums.

Mūsu komanda sastāv no augsti kvalificētiem un pieredzējušiem vietējiem un ārzemju pasniedzējiem, kuri nepārtraukti pilnveido savu kvalifikāciju, apmeklējot profesionālās pilnveides kursus gan Latvijā, gan ārzemēs.

Esam radījuši omulīgu tikšanās vietu, kur vēlamies dalīties savā pieredzē, zināšanās un sniegt atbalstu Jūsu mērķu sasniegšanai!

Valodu Centra Pygmalion
vadītāja
Tamāra Ivaškovska