VALODU CENTRS “PYGMALION”

JAUNUMI

index

Latviešu valodas kursi (bez maksas), A1 – C1 līmeņi


Latviešu valodas kursi (bez maksas) projektā „Latviešu valoda mūs vieno!" (ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu) paredzēti pieaugušajiem Latvijas iedzīvotājiem kam dzimtā valoda nav latviešu valoda, izņemot bezdarbniekus, darba meklētājus un skolēnus. Priekšroka jauniešiem vecumā līdz 25 gadiem.

 

Visiem mācību kursu beidzējiem noslēgumā jākārto valsts valodas pārbaudījums Valsts izglītības satura centrā (bez maksas).

 

Reģistrācija kursiem no 21.11.2017 šeit .

 

Latviešu valodas kursi notiks Rīgā (pilsētas centrā), Z.A. Meierovica bulvārī 18, 2. stāvā no 08.01.2018.
 
Kursa ilgums 3 mēneši (102 akadēmiskās stundas; nodarbības 3 (trīs) reizes nedēļā pa 3 akad. st.)
 
Informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu. Par šīs informācijas saturu atbild SIA „Pygmalion”.

 

Kampanas vizualis majaslapai

Valodu centrs “Pygmalion”piedalās projektā

“Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”

Vairāk par projektu ...


01.11.2017     9. un 12. klases skolniekiem - speciālie sagatavošanas kursi angļu valodas un latviešu valodas eksāmeniem!

01.11.2017    IELTS sagatavošanas kursa sākums - 22. novembrī.

01.11.2017   TOEFL sagatavošanas kursa sākums - 22. novembrī.

Informācija par kursiem pieaugušajiem un bērniem pieejama sadaļā "Tuvākie kursi" vai zvanot uz biroju (tel.nr. 26178545, 67225322)       

No 2017.g. 17. jūlija, valodu centrs Pygmalion turpmāk atradīsies Z.A.Meierovica bulvārī 18, 2.stāvā (pretī Brīvības piemineklim, pie McDonald's). Esiet laipni gaidīti mūsu jaunajās telpās!

Madrese

 

NVA kursi: Aicinām pieteikties KURSIEM darba meklētājiem un bezdarbniekiem sekojošās programmās:

Valodu kursi (dažādiem līmeņiem) - Angļu valoda, Biznesa Angļu valoda, Vācu valoda, Franču valoda, Krievu valoda, Zviedru valoda;
Datorzinības (bez priekšzināšanām) un Datorzinības (ar priekšzināšanām);
Datorprasmes (ar ECDL sertifikāciju); 
Darbs ar biroja programmatūras pakotni OpenOffice;

 

PAR MUMS

Valodu centrs PYGMALION tika dibināts 2003. gadā. Tā ir valsts akreditēta izglītības iestāde ar plašu licencēto valodu programmu klāstu bērniem, pieaugušajiem un korporatīvajiem klientiem.

Mēs nodarbojamies tikai ar svešvalodu apmācību un uzskatām, ka darām to profesionāli. Mūsu valodu centrā tiek piedāvāti kvalitatīvi, uz rezultātu orientēti valodu kursi. 14 gadu darbības laikā vairāk nekā 14 000 pateicīgu klientu ir sasnieguši izvirzītos mērķus, apgūstot angļu, spāņu, franču, itāļu, vācu, zviedru, krievu un latviešu valodas kopā ar mums.

Mūsu komanda sastāv no augsti kvalificētiem un pieredzējušiem vietējiem un ārzemju pasniedzējiem, kuri nepārtraukti pilnveido savu kvalifikāciju, apmeklējot profesionālās pilnveides kursus gan Latvijā, gan ārzemēs.

Esam radījuši omulīgu tikšanās vietu, kur vēlamies dalīties savā pieredzē, zināšanās un sniegt atbalstu Jūsu mērķu sasniegšanai!

Valodu Centra Pygmalion
vadītāja
Tamāra Ivaškovska