Angļu valodas kursi

Angļu valoda ir rietumģermāņu valoda, kura ir dzimtā valoda 400 miljoniem cilvēku un pēc šī rādītāja ir trešajā vietā pasaulē aiz ķīniešu un hindi valodām. Savukārt, pēc šīs valodas kopējo runātāju skaita, angļu valoda ir visizplatītākā valoda pasaulē. Angļu valoda ļoti bieži arī tiek izmantota kā saziņas valoda starp dažādām valstīm un to iedzīvotājiem.

 Valodu centrs „Pygmalion” piedāvā angļu valodas kursus bērniem no 4 gadu vecuma un pieaugušajiem nelielās grupiņās vai individuāli. Apmācība notiek saskaņā ar eiropas kopīgajām pamatnostādnēm valodu apguvē, kur katra līmeņa apgūšanai ir paredzēts noteikts stundu skaits. Angļu valodas kurss iesācējiem ilgst 100 ak. stundas. Atkarībā no intensitātes, tas var aizņemt no 2 līdz 6 mēnešiem. Katrs nākamais kurss ilgst 120 akadēmiskās stundas. Katra līmeņa kursa beigās notiek gala pārbaudījums, kur būs redzams, cik veiksmīgi mācību viela tika apgūta, un vai students var turpināt attīstīt savas prasmes nākamajā līmenī. Kursa beigās tiek izsniegts Valodu centra Pygmalion sertifikāts un Latvijas Republikas apliecība par profesionālās pilnveides programmas apguvi.

Nodarbības vada pieredzējuši un kvalificēti pasniedzēji no Latvijas, Anglijas, Amerikas un Austrālijas. Lai sasniegtu izvirzītus mērķus, nodarbībās tiek izmantota šobrīd pasaulē vispopulārāka komunikatīvā metode, kas ļauj studentam sākt komunicēt svešvalodā jau no pirmās mācību stundas. Mācību līdzekļi tiek pasūtīti no izdevniecībām Oxford University Press, Cambridge University, Longman un Pearson. Nodarbībās izmantojam ne tikai grāmatas, bet arī interaktīvus mācību materiālus.

Papildus  regulārajiem angļu valodas kursiem, piedāvājam bezmaksas nodarbības debašu klubākur var attīstīt savas komunikatīvās prasmes.

Piedāvājam sagatavoties sekojošiem starptautiskajiem eksāmeniem angļu valodā:

TOEFL  |  IELTS   |   SAT   |   FCE   |   KET  |  PET   |   CAE   |   Young Learners

Lai atrastu sev piemērotāku kursu, lūdzam izvēlēties atbilstošu sadaļu:

berni 4 9 berni 10 13 pusaudzi 14 17 pieaugushie 18 korporativie klienti