European School of English (18+ g.)

Atrašanās vieta

malta

Angļu valoda un aktīva atpūta vienā no labākajām starptautiskajām valodu skolām Maltā. Tā piedāvā vasaras programmas dažāda vecuma skolēniem vecumā no 13-17 gadiem, jauniešiem no 17-20 gadiem, kā arī ģimenes programmas (vecāki kopā ar bērniem sākot no 8 gadu vecuma), ieskaitot dzīvošanu un mācības 2015.gadā rekonstruētā četrzvaigžņu viesnīcā Salini Resort, kas atrodas Vidusjūras krastā.
Skola

Starptautiskā angļu valodas skola ESE, kuru atzinusi valsts Izglītības Ministrija, akreditējušas tādas organizācijas, kā EQUALS un FELTOM, un kura ir starptautisko asociāciju IALC, Quality English un citu organizāciju dalībniece.

Mācības tiek orgnizētas 4-zvaigžņu viesnīcā „Salini Resort”, kas atrodas gleznainā Salīnas līča piekrastē piecu minūšu brauciena attālumā no kūrortpilsētām Aura, Bugibba un St Paul’s Bay. Viesnīcā ir 208 istabas, no kurām puse ir ar skatu uz jūru. Viesnīcas teritorijā ir 2 baseini, tenisa korti un saulainas terases. Viesnīcā ir 2 restorāni, kafejnīca, picērija, interneta kafejnīca un suvenīru veikals.

Dzīvošana

Visi studenti dzīvo viesnīcā Salini Resort istabās ar visām ērtībām, līdz 4 cilvēkiem istabā. Tiek nodrošināta ēdināšana (trīsreizēja bērnu programmās, divreizēja pieaugušo programmās), grupas vadītāja pakalpojumi, kā arī ikdienas transports no/uz skolu (ja nepieciešams), uz pasākumiem un atpakaļ uz viesnīcu.

malta1

Pasākumu programma

Brīvajā laikā pēc mācībām skola saviem studentiem piedāvā plašu ekskursiju un dažādu citu pasākumu programmu: sports un atpūta pie jūras, braucieni uz populārām smilšainām pludmalēm, braucieni ar kuģīti pa jūru, ekskursijas uz mūsdienu galvaspilsētu Valletu un seno laiku galvaspilsētu Mdinu, tradicionālo Maltas svētku apmeklēšana (šova programmas un uguņošana) u.c.

2 NEDĒĻU PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS:
aviobiļetes Rīga-Malta-Rīga, bagāža, lidostu nodokļi, mācības, skolas reģistrācijas maksa, dzīvošana, ēdināšana, sporta un izklaides pasākumi, pludmales klubs,  mācību materiāli, sertifikāts, transfērs no/uz lidostu, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.

malta2

 

Cenas ir norādītas euro (EUR). Aģentūras reģistrācijas maksa - 65 eiro.

Nosaukums / ilgums Cena no
Junior Vacation (13-17 g., 20 nodarbības х 45 min. nedēļā, dzīvošana viesnīcā, FB) – 2 nedēļas 1,870.00
Young Adults (17-20 gadi, 20 nodarbības х 45 min. nedēļā, dzīvošana viesnīcā, HB) – 2 nedēļas 1,770.00
Ģimenes programma (1 bērns 8-17 gadi un 1 pieaugušais: 20 nodarbības х 45 min. nedēļā, dzīvošana viesnīcā, FB bērnam/ HB pieaugušam) – 2 nedēļas 2,940.00
Piemaksa par intensīvo kursu (30 nodarbības x 45 min. nedēļā) 200.00

 

Tel. 67225322, 26178545
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.