Franču valodas kursi

Franču valodā kā dzimtajā valodā visā pasaulē runā apmēram 110 miljoni cilvēku. Franču valoda tiek plaši lietota Francijā, Kanādā, Beļģijā, Šveicē, Monako, Luksemburgā, kā arī lielā daļā Āfrikas (Gvinejā, Kameronā, Gabonā, u.c.). Tā ir oficiālā valoda 28 pasaules valstīs. Eiropas Savienībā franču valoda ir trešā lietotākā valoda pēc angļu un vācu valodām.

Valodu centrs „Pygmalion” piedāvā franču valodas kursus bērniem no 4 gadu vecuma un pieaugušajiem nelielās grupiņās vai individuāli. Apmācība notiek saskaņā ar eiropas kopīgajām pamatnostādnēm CEFR (Common European Framework of Reference), kas tika izstrādāti Eiropas Padomē. Līmeņu aprakstus var apskatīt šeit.

Lai iegūtu attiecīgu līmeni, ir nepieciešams noteikts akadēmisko stundu skaits. Franču valodas iesācēju kurss ilgst 60 ak. stundas. Atkarībā no intensitātes, tas var aizņemt no 2 līdz 4 mēnešiem. Katrs nākamais kurss ilgst 120 akadēmiskās stundas. 

Katra līmeņa kursa beigās notiek gala pārbaudījums, kur būs redzams, cik veiksmīgi mācību viela tika apgūta, un vai students var turpināt attīstīt savas prasmes nākamajā līmenī. Kursa beigās tiek izsniegts Valodu centra Pygmalion sertifikāts.

Lai sasniegtu izvirzītus mērķus, nodarbībās tiek izmantota šobrīd pasaulē vispopulārākā komunikatīvā metode, kas ļauj studentam sākt komunicēt svešvalodā jau no pirmās mācību stundas. Nodarbības vada pieredzējuši un kvalificēti pasniedzēji no Latvijas.

Lai atrastu sev piemērotāku kursu, lūdzam izvēlēties atbilstošu sadaļu:

berni 4 9 berni 10 13 pusaudzi 14 17 pieaugushie 18 korporativie klienti