Krievu valodas kursi

Valodu centrs „Pygmalion” piedāvā krievu valodas kursus bērniem un pieaugušajiem nelielās grupiņās līdz 6 cilvēkiem vai individuāli. Apmācība notiek saskaņā ar eiropas kopīgajām pamatnostādnēm CEFR (Common European Framework of Reference), kas tika izstrādāti Eiropas Padomē. Līmeņu aprakstus var apskatīt šeit.

Lai iegūtu attiecīgu līmeni, ir nepieciešams noteikts akadēmisko stundu skaits. Krievu valodas iesācēju kurss ilgst 60 ak. stundas. Atkarībā no intensitātes, tas var aizņemt no 2 līdz 4 mēnešiem. Katrs nākamais kurss ilgst 120 akadēmiskās stundas.

Katra līmeņa kursa beigās notiek gala pārbaudījums, kur būs redzams, cik veiksmīgi mācību viela tika apgūta, un vai students var turpināt attīstīt savas prasmes nākamajā līmenī. Kursa beigās tiek izsniegts Valodu centra Pygmalion sertifikāts.

Lai sasniegtu izvirzītus mērķus, nodarbībās tiek izmantota šobrīd pasaulē vispopulārākā komunikatīvā metode, kas ļauj studentam sākt komunicēt svešvalodā jau no pirmās mācību stundas. Nodarbības vada pieredzējuši un kvalificēti vietējie pasniedzēji. 

Lai atrastu sev piemērotāku kursu, lūdzam izvēlēties atbilstošu sadaļu:

berni 4 9 berni 10 13 pusaudzi 14 17 pieaugushie 18 korporativie klienti