Bath Spa University (11-17 g.)

Atrašanās vieta

bath spa uni

Bath

Pavadiet vasaru vienā no labākajām Lielbritānijas universitātēm – Bath Spa University Bātas pilsētā!
Bātas pilsēta (Bath), kas atrodas tikai pusotras stundas brauciena attālumā no Londonas, ir viena no Lielbritānijas skaistākajām pērlēm. Gluži kā Roma, arī šī pilsēta tikusi dibināta uz septiņiem pakalniem vietā, kur no zemes izplūst karstie avoti, pateicoties kuriem pilsēta ieguvusi savu oriģinālo nosaukumu. Visvairāk ārzemju studentu, protams, ir Londonā, bet Bāta atrodas otrajā vietā, jo piesaista studentus ar saviem satriecošajiem skatiem, plašajiem parkiem un arhitektūras pieminekļiem. Bāta ir vienīgā Anglijas pilsēta, kura iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Tūristi no visas pasaules šeit brauc apskatīt neatkārtojamo arhitektūru, greznos parkus un senās pilsētas ieliņas. Pateicoties dabīgajiem karstajiem avotiem, Bāta ir iecienīta ārstniecības vieta, līdz ar to gadsimtu gaitā šeit apmetušies daudzi angļu aristokrātijas locekļi. Pilsētas apraksti meklējami angļu klasiķu darbos (Čārlzs Dikenss, Džeina Ostina), šeit atrodami daudzi muzeji, majestātiska katedrāle, vairāki teātri un kinoteātri, bet centrā var pastaigāties pa gājēju ieliņām, uz kurām izvietotas dažādas kafejnīcas un veikali. Bāta tiek uzskatīta par vienu no drošākajām Anglijas pilsētām.

Skola

Vasaras programma notiek mūsdienīgajā Bath Spa University kampusā, kas atrodas gleznainā apvidū dažu kilometru attālumā no pilsētas. 19.gadsimta arhitektūra apvienojumā ar modernām ēkām sevišķi izceļas uz blakus esošā ezera un meža fona. Kampusa teritorijā izvietoti sporta spēļu laukumi, kā arī pieejamas labiekārtotas telpas mūzikai un mākslai. Kampusa teritorijā ir daudzi mājīgi stūrīši, kur studenti var baudīt universitātes lielisko arhitektūru un tās apkārtnē esošās ainavas.

Dzīvošana

Studenti dzīvo kampusā esošajās rezidencēs, kas atrodas netālu no mācību korpusiem. Katrā rezidencē ir koplietošanas virtuve un atpūtas istaba. Ēdināšanu nodrošina universitātes restorāns, kas atrodas kampusa centrālajā daļā. Restorānā tiek piedāvātas aukstās uzkodas, karstie ēdieni, kā arī īpaši ēdieni veģetāriešiem.

Pasākumu programma

Studentiem ir piedāvāta plaša pasākumu programma, kur katrs varēs atrast ko piemērotu tieši sev. Pieejami tādi sporta pasākumi, kā futbols, basketbols, volejbols, aerobika, teniss un baseins. Tāpat studenti var attīstīt savu māksliniecisko potenciālu aktiermākslas, dejošanas vai citu mākslas virzienu nodarbībās.
Brīvajā laikā tiek organizētas dažādas diskotēkas, bārbekjū, talantu šovi un viktorīnas, kuru laikā studenti ne tikai labi pavada laiku, bet arī uzlabo savas valodu prasmes, pavadot laiku kopā ar studentiem no visas pasaules.
Ekskursijās uz visu dienu iekļautas tādas pilsētas, kā Londona, Oksforda, Kārdifa un Bornmuta, bet ekskursijās uz pusi diena – Bāta, Bristole, kā arī citas pilsētas.

bath2

3 NEDĒĻU PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS:
aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi sporta un izklaides pasākumi, katru nedēļu 1 ekskursija uz visu dienu un 1 pēcpusdienas ekskursija, dzīvošana rezidencē universitātes kampusā,  trīsreizēja ēdināšana, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.    

Cenas ir norādītas euro (EUR) par 3 nedēļām. Aģentūras reģistrācijas maksa - 65.00 EUR

Nosaukums / ilgums Cena
Summer (20 nodarbības х 45 min. nedēļā, dzīvošana rezidencē, SGL stand., FB)-2 nedēļas 2,290.00