Merchiston Castle School (12-17 g.)

Atrašanās vieta

merchiston 3


Ja jūs vēlaties apgūt angļu valodu neatkārtojamā viduslaiku atmosfērā, izvēlieties braucienu uz prestižo Skotijas skolu Merchiston Castle, kas ir izvietojusies senlaicīgā pilī!

Skotijas galvaspilsēta Edinburga ar tās daudzajām ievērojamām vietām, majestātiskām pilīm, mākslas galerijām un muzejiem ir viena no skaistākajām Lielbritānijas pilsētām. Edinburgas vecpilsēta ir iekļauta JUNESKO pasaules mantojuma sarakstā pateicoties tās vēstures un kultūras pieminekļu pārpilnībai. Par pilsētas „pērli” tiek uzskatīta Edinburgas pils, kas uzcelta kalnā bijušā vulkāna vietā. Jau daudzus gadu simtus pils stāv lepni pār pilsētu, piešķirot tai neatkārtojamu majestātisku izskatu. Nav brīnums, ka tieši šī pilsēta ir iedvesmojusi rakstnieci Džoannu Rollingu uzrakstīt slaveno romānu par jauno burvi Hariju Poteru.
Edinburgas apkārtnē var izbaudīt gleznainus dabas skatus – kalnus un ezerus, no kuriem viens – Lohness ir starptautiski pazīstams ar ezerā it kā bieži redzēto, leģendāro briesmoni Nesija. Savukārt 1997.gadā Edinburga piedzīvoja patiesi zinātnisku sensāciju – tieši šeit pasaulē ieradās pirmais klonētais dzīvnieks – aitiņa Dollija.


Skola

Vasaras programma tiek rīkota senlaicīgā internātskolā Merchiston Castle, kas atrodas 15.gs. celtā skotu pilī 2 jūdžu attālumā no Edinburgas centra. Skolas senlaicīgajā viduslaiku atmosfērā pilnībā iederas mūsdienīgās sporta zāles, baseins un sporta laukumi. Skolas ēdnīcā tiek piedāvāts plašs ēdienu klāsts jebkurai gaumei.

merchiston 2


Dzīvošana

Skolēni dzīvo rezidencēs skolas teritorijā, un šeit visu diennakti tiek nodrošināta uzraudzība no skolas personāla puses. Viņi tiek izmitināti vienvietīgās, divvietīgās un trīsvietīgās istabās ar vannas istabu.


Pasākumu programma

Skolēni var pilnveidot savas angļu valodas zināšanas ne tikai nodarbību laikā, bet arī aizraujošo pasākumu laikā, kuri tiek rīkoti pēcpusdienās, vakaros un brīvdienās.
Katru nedēļu skolēni dodas 1 ekskursijā uz visu dienu un 1 ekskursijā uz pusi dienas uz dažādām Skotijas pilsētām, tādējādi  izbaudot šīs zemes skaistumu un labāk iepazīstot tās vēsturi. Tiek piedāvātas papildus ekskursijas par atsevišķu samaksu.
Skolēni apmeklē ne tikai dažādas ievērojamas vietas, pilis un muzejus, bet arī uz vietas koledžas teritorijā var piedalīties dažādos pasākumos, piemēram, viktorīnās, diskotēkās un talantu šovos.

merchiston 1

PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS:
aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi sporta un izklaides pasākumi, katru nedēļu 2 ekskursijas, dzīvošana skolas rezidencē,  trīsreizēja ēdināšana, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.   

 

Cenas ir norādītas eiro (EUR) par 2 nedēļām. Aģentūras reģistrācijas maksa - 65 eiro.

Nosaukums / ilgums Cena
Summer Programme (15 stundas х 60 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē, TWIN , FB)
2 nedēļas
2,395.00