Academic Summer - Sidcot School (7-18 gadi)

Atrašanās vieta

academ summer


Winscombe

Šīs vasaras jaunums - grupas brauciens uz angļu internātskolu ar angļu valodas un akadēmisko priekšmetu apguvi!

Tas nav noslēpums, ka daudzi no skolēniem, kuri plāno turpināt izglītību ārzemēs, kā arī viņu vecāki ne vienmēr ir pietiekami pārliecināti par sava bērna spējām un prasmēm veiksmīgi pievienoties citai izglītības sistēmai, kura bieži vien būtiski atšķiras no sistēmas mūsu valstī. Lai pārbaudītu savas spējas un vairotu pārliecību par sevi, kompānija ”Academic Summer” jau daudzus gadus ļauj nākamajiem studentiem uz 2-3 nedēļām iejusties britu izglītības sistēmā, mācoties tipiskā angļu privātskolā un apgūstot savus mīļākos mācību priekšmetus angļu valodā.

Skola

Sidcot School ir dibināta 1699.gadā. Tā atrodas gleznainā Anglijas Dienvidu Rietumu daļā, pilsētā Winscombe. 15 minūšu brauciena attālumā atrodas Bristoles lidosta. Skola atrodas arī netālu no Bath – vienas no skaistākajām pilsētām Lielbritānijā, kuras vēstures un kultūras mantojumu aizsargā UNESCO. Uz Londonu var viegli nokļūt ar vilcienu (2 stundas). Mācību gada laikā Sidcot skolā mācās vairāk kā 500 skolēnu vecumā no 3-17 gadiem. Skola aizņem milzīgu teritoriju, kur atrodas gan mācību korpusi, gan sporta spēļu laukumi, tenisa korti, sporta un trenažieru zāles, slēgtais 25 m baseins, bibliotēka, mūsdienīgs datoru centrs, vizuālās mākslas centrs, teātra studija un mūzikas skola.


acad summer1
 
Dzīvošana

Skolēni tiek izmitināti kādā no 5 skolas mājām. Zēni un meitenes dzīvo atsevišķi - istabās pa vienam vai vairākiem atkarībā no vecuma. Katrā mājā dzīvo vismaz viens pieaugušais, kurš skolēniem vajadzības gadījumā palīdz un atbild arī par kārtību. Iekļauta trīsreizēja ēdināšana.

Pasākumu programma

“Academic Summer” piedāvā aizraujošu pasākumu programmu un ekskursijas jebkura vecuma skolēniem, tostarp sporta, vakara un pēcpusdienas aktivitātes un ekskursijas. Sestdienās un svētdienās tiek organizētas ekskursijas uz visu dienu uz tādām pilsētām, kā Londona, Oksforda, Vorvika, Bornmuta, Birmingema, Stratforda, bet otrdienās un ceturtdienās - braucieni uz pusi dienas uz tuvākajām pilsētām - Bristoli, Bātu un citām ievērojamām vietām.

acad summer2PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS:
aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi sporta un izklaides pasākumi, katru nedēļu 2 ekskursijas uz visu dienu un 2 pēcpusdienas ekskursijas, dzīvošana rezidencē,  trīsreizēja ēdināšana, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.    

 

Cenas ir norādītas euro (EUR) par 2 nedēļām. Aģentūras reģistrācijas maksa – 65.00 eiro.

Nosaukums / ilgums Cena
Academic Juniors 7-12 gadi (20 stundas nedēļā) - 2 nedēļas 2,695.00
Academic Summer 13-14 gadi (30 stundas nedēļā) - 2 nedēļas 2,695.00
Academic Summer 15-18 gadi (30 stundas nedēļā) -2 nedēļas 2,695.00