Angļu valodas kursi Anglijā

torquay 2 low web


Torbay ir viena no Lielbritānijas populārākajām brīvdienu pavadīšanas vietām. Tā ir saulaināka nekā daudzas citas vietas Lielbritānijā un tās apkārtnē ir gan smilšainas pludmales, gan tipiski Anglijas ciemati, kā arī tuvumā atrodas klinšainais Dartmūras apgabals, Stounhedža un Kornvolas sērfotāju piekraste.

LAL Torbay

LAL Torbay ir plaša skola ar vairāk nekā 30 klasēm, atpūtas telpām, telpām pašmācībām, klasēm ar digitālajiem projektoriem, interneta kafejnīcu, bibliotēku, grāmatu veikalu, kafejnīcu, kā arī privāto dārzu atpūtai vai mācībām. 

LAL Torbay kursu laikā piedāvā plašu ekskursiju programmu, kura palīdz iepazīt Torbay skaisto reģionu.
Katru nedēļu LAL Torbay rīko samērīgu cenu programmu tūres ar dažādām atrakcijām viscaur reģionam dienas laikā, kā arī vakara pasākumus, lai iepazītu nakts dzīvi.

lal torbay

Budžeta angļu valodas nodarbības

LAL Torbay piedāvā budžeta kursus vairākas reizes gadā un to cena ir mazāka par trešdaļu no lētākajiem General English kursiem.

LAL Torbay piedāvātais budžeta kurss ir daļa no pasniedzēju apmācību programmas. Šī programma ir paredzēta CELTA (Kembridžas Angļu valodas pasniegšana pieaugušajiem) kvalifikācijas iegūšanai, kur topošie pasniedzēji LAL Torbay budžeta kursu ietvaros iegūst prakstiskas iemaņas profesionālu pasniedzēju vadībā.

Budžeta kursa nodarbības notiek pēcpusdienā, kur divas stundas angļu valodu pasniegs topošie pasniedzēji un vienu stundu – profesionāls pasniedzējs.20160108135817 f99ec7ed me

Budžeta kurss ir pieejams divu vai četru nedēļu garumā.

No 12:50 līdz 14:50 katru dienu notiek divu stundu nodarbība ar praktizējošo pasniedzēju. Nodarbības pasniegs vairāki praktikanti un ik pēc divām nedēļām šī praktikantu grupa mainīsies. Praktizējošo pasniedzēju darbu uzraudzīs un koordinēs viņu apmācītāji un tie vienmēr atradīsies klasē.

No 15:00 līdz 16:00 notiks vienas stundas nodarbība ar kvalificētu un pieredzējušu pasniedzēju.

Piektdienās nodarbības notiek no 10:30 līdz 12:30 tikai ar praktizējošajiem pasniedzējiem.LAL TOR Accommodation Hunters Lodge External 02 me

Izvietošanas tips

2 nedēļas 4 nedēļas
1.

Viesģimenē HB Single

(ar ēdināšanu un kursiem)


715.00 GBP

1125.00 GBP
2. Viesģimenē HB Double (ar ēdināšanu un kursiem)
650.00 GBP

1025.00 GBP
Papildus izdevumi:    
  Aviobiļete no 70.00€
  Sagaidīšana lidostā un transfers vai autobusa biļete (turp un atpakaļ)

120.00GBP/vai 60.00GBP

 

 

Tel. 67225322, 26178545
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.