SAINT MICHAEL'S COLLEGE (10-16 gadi), Tenbury Wells

ATRAŠANĀS VIETA

Skola atrodas Lielbritānijas Dienvidu – Rietumos, rajonā, ko dēvē par “Heart of England” (Anglijas sirdi). Ja jūs vēlaties, lai jūsu bērns iepazītos ar īsto, klasisko Angliju, kuru mēs pazīstam no Džeinas Ostinas un Elizabetes Gaskellas darbiem, tad šī ir vispiemērotākā vieta. Skola atrodas nelielā pilsētiņā Tenbury Wells netālu no tādām pilsētām, kā Hereford un Worcester (Worcestershire grāfiste). Šis rajons ir kluss un mierīgs, ekoloģiski tīrs, ar lieliskiem dabas skatiem un vecās labās Anglijas atmosfēru.

Skatīt lielāku karti

SKOLA

Mācību gada laikā skolēni šeit apgūst klasiskos mācību priekšmetus pēc angļu izglītības programmas. Vasarā skola laipni atver savas durvis ārvalstu skolēniem, kuri šeit ierodas, lai apgūtu un pilnveidotu angļu valodas zināšanas, atpūstos, sportotu un iepazītos ar saviem vienaudžiem no citām valstīm.

Vecums – 10-16 gadi

Nodarbību skaits – 20 nedēļā (1 nod. – 50 min.)

Maks. skolēnu skaits klasē – 15

Skolas teritorija aizņem 10 akru lielu zemes platību. Skolas galvenā ēka, kas celta Viktorijas laika stilā 1856.gadā, ir arhitektūras piemineklis. Šobrīd šeit izvietota bibliotēka, ēdnīca, medpunkts, zīmēšanas klase, skolēnu atpūtas telpa un fitnesa zāle. Skolas teritorijā atrodas arī vairākas mūsdienīgas mājas, kurās ir izvietota lielākā daļa klašu, datoru zāle un kopmītnes.

DZĪVOŠANA

Skolēni dzīvo skolas kopmītnēs.

Kopmītnē – pa 2-4 cilvēkiem istabā, pilna pansija, nodrošināta drēbju mazgāšana.

PASĀKUMU PROGRAMMA

Katru dienu pēc stundām notiek dažādi pasākumi. Liela uzmanība tiek pievērsta sportam, notiek diskotēkas, jautājumu un atbilžu vakari, kā arī ekskursijas uz tuvākajām pilsētām. Trešdienās un sestdienās tiek organizētas tālākas ekskursijas uz visu dienu. Tās, kā likums, ir uz Londonu, Oksfordu, Stratfordu pie Eivonas un Vusteru.

PROGRAMMAS UN CENAS

3 NEDĒĻU PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS:
aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, mācības, skolas reģistrācijas maksa, dzīvošana skolas rezidencē, trīsreizēja ēdināšana, katru dienu sporta un izklaides pasākumi, katru nedēļu 2 ekskursijas uz visu dienu un 1 pēcpusdienas ekskursija, mācību materiāli, sertifikāts, skolas mugursoma, transfērs no/uz lidostu, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.

Aģentūras reģistrācijas maksa - 65.00 EUR

Vieta Ilgums Cena
Summer (19 nodarbības х 50 min. nedēļā, dzīvošana rezidencē, FB) - 3 nedēļas 3,095.00