EASTBOURNE SCHOOL OF ENGLISH (16+ gadi), Īstborna

ATRAŠANĀS VIETA

carpetgardens

Skola ir dibināta 1936.gadā Anglijas dienvidu piekrastes pilsētā Īstbornā, populārā Anglijas kūrortā. 1 stundas brauciens ar vilcienu un Jūs jau esat Londonā. Pilsēta pārsteidz ar tīrību un sakoptajiem parkiem. Pilsētā ir daudz restorānu un veikalu, kinoteātru un diskotēku. Brīvajā no mācībām laikā ir iespējams atpūsties pie jūras vai doties ekskursijās uz citam pilsētām - Londonu, Braitonu, Portsmutu. Studentu brīvā laika organizācijas nodaļa Īstbornas angļu valodas skolā būs priecīga Jums piedāvāt arī citus izklaides pasākumus.

Skatīt lielāku karti

SKOLA

Divas skolas ēkas atrodas netālu no pilsētas centra un jūras. Skola ir akreditēta Lielbritānijas padomē un ir organizācijas Quality English locekle.

kolā tiek piedāvātas dažādas programmas, taču superintensīvais angļu valodas kurss, kurš notiek tikai fiksētos datumos, jau vairāku gadu garumā ir izpelnījies lielu popularitāti. Tā kā mācību grupas aizpildās ātri, mēs rekomendējam pieteikties uz šo kursu laicīgi.

Eastbornedom

DZĪVOŠANA

Pateicoties dzīvošanai ģimenē, studentam ir iespēja izmantot nodarbībās iegūtās zināšanas praksē un iepazīt britu dzīvesveidu. Lielākā daļa viesģimeņu Īstbornā dzīvo netālu no skolas, tādēļ studentiem nav nepieciešams izmantot sabiedrisko transportu. Dzīvošana viesģimenē iekļauj izmitināšanu, brokastis un vakariņas, brīvdienās arī pusdienas. Katru dienu students var izmantot dušu. Ģimene nodrošina arī veļas mazgāšanu.

Gultasveļas un dvieļu maiņa notiek ik nedēļu. Obligāta prasība, ka vienā ģimenē nevar dzīvot divi studenti, runājoši vienā valodā. Ģimene em vem vērā studenta ēšanas ieradumus.


PASĀKUMU PROGRAMMA

Katru nedēļu paredzēti: 2 pēcpusdienas pasākumi, viena ekskursija uz pusi dienas, viena pilnas dienas ekskursija (sestdienās). Papildus ekskursiju un pasākumu programma.

PROGRAMMAS UN CENAS

3 NEDĒĻU PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, informatīvie un mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi pasākumi, katru nedēļu 1 ekskursija uz visu dienu, dzīvošana ģimenē kopā ar studentu no citas valsts, divreizēja ēdināšana darba dienās, trīsreizēja ēdināšana brīvdienās, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Cenas ir norādītas eiro (EUR) par 3 nedēļām. Aģentūras reģistrācijas maksa - 65.00 EUR

Vieta Ilgums Cena
Summer Plus (25 stundas х 45 min. nedēļā, dzīvošana ģimenē, TWIN, HB) - 3 nedēļas 2,350.00
Intensive English (30 stundas х 45 min. nedēļā, dzīvošana ģimenē, TWIN, HB) - 3 nedēļas 2,350.00