Par mums

Jaunums! Debašu klubs angļu valodā piektdienas vakarā BEZ MAKSAS. Lasīt tālāk...

Aicinām bezdarbniekus un darba meklētājus BEZMAKSAS apgūt angļu, vācu, zviedru, franču, krievu un latviešu valodu izmantojot NVA kuponus. Lasīt tālāk…

Īpašs piedāvājums valodu kursiem Anglijā! Lasīt tālāk…

 

VALODU CENTRS “PYGMALION”

Jau 10 gadus valodu centrā PYGMALION tiek piedāvāti kvalitatīvi, uz rezultātu mērķēti valodu kursi. Šo 10 gadu laikā vairāki tūkstoši pateicīgu studentu ir sasnieguši izvirzītos mērķus, apgūstot angļu, spāņu, franču, itāļu, zviedru un latviešu valodu kopā ar mums.

Ir izveidota veiksmīga sadarbība ar Nodarbinātības valsts aģentūru projektā, kas nodrošina latviešu valodas apgūšanu, izmantojot NVA kuponus. Sadarbība tiks turpināta arī šogad.
Mērķtiecīga darba gadu laikā mēs esam spējuši paplašināt piedāvāto pakalpojumu klāstu, kā arī nodrošināt apmācības korporatīvajiem klientiem, ņemot vērā darbinieku profesionālās darbības jomu un pielietojot dažādas apmācību metodes un veidus.

Popularitāti ir iemantojuši pieaugušo un bērnu valodu kursi ārvalstīs, kuros dažu nedēļu laikā, pilnībā iegremdējoties valodas vidē, ir iespējams uzlabot savas zināšanas par veselu līmeni.

Kādēļ tieši PYGMALION?

Metodika. Valodu kursi notiek, izmantojot jaunākās vadošo Eiropas valodu skolu metodikas, kuru mērķis ir iemācīt brīvi un pareizi komunicēt svešvalodā.

Pasniedzēji. Pateicoties mūsu pasniedzēju profesionalitātei un lielajai darba pieredzei, studenti viegli pārvar valodas barjeru un veiksmīgi apgūst mācību vielu.

Mazas grupas. Studentu skaits grupās ir ierobežots līdz 5-7 cilvēkiem, kas ļauj pasniedzējam veltīt vairāk laika katram studentam, savukārt studentam – vairāk praktizēties nodarbībās.

Ja šobrīd domājat, kādus svešvalodas kursus izvēlēties, iesakām apdomāt, kādām vajadzībām vēlaties to mācīties. Pygmalion valodu centrā tiek piedāvāti dažāda ilguma un sarežģītības valodu kursi, tāpēc ikviens varēs atrast savām vajadzībām atbilstošu programmu.

Kā tiek organizēti valodu kursi mūsu valodu centrā?

Valodu kursi mūsu valodu centrā tiek organizēti ievērojot starptautiskos standartus. Gan vietējie, gan ārvalstu pasniedzēji, kuri ir attiecīgās, kursos pasniedzamās valodas nesēji, ir profesionāļi.

Valodu kursi ir sadalīti 6 apguves līmeņos, kur viens līmenis atbilst no 60 līdz 120 akadēmiskajām mācību stundām. Tāpat tiek piedāvāti intensīvie valodu kursi - šie valodu kursi atšķiras pēc kursa ilguma un šādi valodu kursi ir aprēķināti uz 5 nedēļām un tiek organizēti tikai vasarā.

Valodu kursi tiek organizēti nelielās grupās (no 4 līdz 8 cilvēkiem). Atsevišķi no pieaugušajiem tiek organizēti valodu kursi skolēniem (pilnu akadēmisko gadu: no septembra līdz maijam) un arī mazuļiem, kam tiek izmantota speciāla mācību programma un metodika. Tāpat piedāvājam valodu kursus, kuri palīdzēs nokārtot starptautiskos IELTS un TOEFL eksāmenus. Tādējādi, apgūstot valodu kursus pie mums, varat būt droši, ka jūs jutīsieties ērti un apgūsiet svešvalodas profesionāli.

Valodu kursi PIEAUGUŠAJIEM

No septembra līdz maija beigām tiek piedāvāti sekojoši apmācību grafiki:

  • 2 reizes nedēļā no rītiem vai vakaros pa 2 vai 3 akadēmiskajām stundām;
  • 1 reizi nedēļā no rītiem, tikai sestdienās pa 4 akadēmiskajām stundām ar kafijas pauzi.

Vasaras periodā, sākot ar 1.jūniju, tiek piedāvāts sekojošs apmācību grafiks:

  • 3 reizes nedēļā no rītiem vai vakaros pa 3 akadēmiskajām stundām. 

Valodu kursi ВĒRNIEM un SKOLĒNIEM

No septembra līdz maija beigām tiek piedāvāti sekojoši apmācību grafiki:

  • 2 reizes nedēļā – no 16:40-18:10
  • 1 reizi nedēļā tikai sestdienās no 12:30-14:00


   Vasaras periodā, sākot ar 1.jūniju, tiek piedāvāts sekojošs apmācību grafiks:

  • 3 reizes nedēļā no rītiem pa 2 akadēmiskajām stundām.

Valodu kursi UZŅĒMUMIEM

Piedāvājam apgūt svešvalodu korporatīviem klientiem – īpaši piedāvājumi un atlaides! Informācija pa tālr. (+371) 29141502.